Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Vendas, 17. květen 2011 14:12

Novinky Report: Druhý Jumpstyle Meeting v Českých Buděj...

1513 Srazy
17. kvě 2011 Report: Druhý Jumpstyle Meeting v Českých Buděj...
meet14511.jpg
14.5.2011, České Budějovice

Začátek srazu byl sjednám na 10 hodin a tak se také stalo, všichni jsme se sešli před nádražní budovou a čekali do 11 hodin na poslední opozdilce. Měli jsme poměrně dost času a tak jsme si z větší části nacvičili společnou sestavu, která se nám nakonec opravdu povedla dopilovat. Ukázali jsme si kdo co umí, rozcvičili se a pomalu jsme se začínali balit.

Zhruba v 11 hodin jsme se vydali směr náměstí. Na náměstí jsme uspořádali ligu, do které se přihlásili skoro všichni jumpeři co dorazili. V této lize byli dvě kategorie, do kterých porota rozřadila jumpery podle prvního kola, Main Cup a Consolation Cup. Jumpeři ukázali doopravdy to nejlepší ze sebe a někdy to byly vážně skvělé výkony. Jako „kulturní vložku“ jsme se všichni podívali jak se shuffluje v Kanadě, protože jeden z okolních diváků byl právě shuffler z Kanady. Porota měla těžké rozhodování, ale nakonec vše dopadlo takto: Consolation Cup: 3. místo obdržel Guba, 2. místo obdržel Vrky a 1. místo vybojoval Knoty. Main Cup: 3. místo obdržel Goldy, 2. místo obdržel Darko a 1. místo si vybojoval Bagi.

V průběhu ligy jsme se seznámili s lidmy, kteří zde natáčeli jakési promo a tak jsme jim pomohli a snad i povedeně přispěli do jejich videa. Společnou fotku s touto „zeleninou“ jsme pořídili ihned na náměstí, abychm měli památku.

Ještě na náměstí proběhl live nábor do mezinárodního teamu jumperů JumpTek. Pro Českou Republiku je lídr Eron a tak uskutečnil tuto možnost pro jumpery s kterými se tak často nestýká, nebo je prostě tolik nezná. Do JumpTeku nakonec byli přijati tito jumpeři: T.J, Guba, Pospi, Knoty a Jumperman.

Další plány jsme měli jít k autoškole, ale překazil nám je zákeřný liják, a tak jsme se jen stihli dojít najíst k Hladovému Voknu a hned jsme obrátili k nádraží do podchodu. Tam jsme byli poslední hodinku tohoto meetingu, skákali jsme, natočili společnou sestavu, rozloučili a zase se rozjeli do nejrůznějších koutů Jižních Čech.

Tímto bych chtěl každému zúčastněnému poděkovat, že jsme si mohli všichni společně udělat tak skvělý den plný jumpstylu a zábavy, a hlavně bych chtěl složit velikou poklonu všem, co zde skákali, protože bylo vidět, že je u nás jumpstyle už na docela dobré úrovni.

Těším se na Vás na dalším báječném meetingu!

TOPlist
cron